Yaşam

24 Kasım Öğretmenler Günü Bayındır’da Kutlandı

Bayındır’da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma merasiminin akabinde Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu toplantı salonunda düzenlenen program ile devam etti.

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu toplantı salonundaki programa Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, Bayındır Belediye Lideri Uğur Demirezen, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Serdar Ökay, Emniyet Müdürü Levent Akkaya, , Kurum Müdürleri, Meclis Üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, STK üyeleri ve öğrenciler katıldı. Hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayan program günün mana ve kıymetine ait konuşmalar ve ilçe genelindeki çeşitli yarışlarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile son buldu. Aktiflik sonrası Bayındır Belediye Lideri Uğur Demirezen ve Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak öğretmenlere Türk Bayrağı rozeti takdim etti.

Bayındır Belediye Lideri Uğur Demirezen 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayınladığı bildiride “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, görevleri başında Şehit olan tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu